کازینوهای پیشنهادی

مد داگ بت

5

Chicken Bet - چیکن بت

5

رد 90

5

بت بال 90

5

داستان معروفیت صادق بوقی متن آهنگ عاو عاو عاو و حواشی جنجالی

این روزها اکسپلور اینستاگرام کاربران پر شده از ویدئوهایی که در آن یک پیرمرد پر انرژی داد می‌زند "ائو ائو ائو ائو" و چند نفر دیگر آن را تکرار می‌کنند و دست می‌زنند. این شخص پر انرژی و محبوب دل‌ها، آقای صادق بوقی است که ویدئوی آن در فضاهای مجازی پخش شد و دردسرهایی را هم به همراه داشت.

بیوگرافی صادق بوقی

صادق بوقی بعد از تولد در شهر رشت، حدود 50 سال کنار تیم‌های شمال کشور بود. پیرمردی که این روزها به چهره‌ای مشهور در فضای مجازی تبدیل شده است. این آقا حدود دو سه سالی است که میان کسبه و رهگذران عابر پیاده و حتی در خودروی خود با آهنگ‌هایی معروف، می‌خواند و می‌رقصد.

او بعد از پخش کلیپ، حواشی پیش آمده و بسته شدن پیج خود در مصاحبه‌ای گفت که تا کنون کارم شاد کردن مردم بوده و تا آخر عمرم به این کار ادامه می‌دهم؛ زیرا من به شادی و مردم ایران علاقه مندم. اما درباره بوقی چه می‌دانید؟ در ادامه بیوگرافی کاملی از این شخص ارائه می‌ دهیم.

اسم واقعی صادق بوقی

شاید همه مردم این آقا را با نام صادق بوقی بشناسند. ولی نام واقعی ایشان، صادق بنا متجدد است. آقای متجدد، پیرمردی 70 ساله است که در سال 1332 و در شهر رشت متولد شد.

اخرین ویدئو های صادق بوقی

بوقی پس از داستان معروفیت به خاطر آهنک عاو عاو عاو.. در حال حاضر با انتشار ویدئو های بیشتر روش جدید کسب درامدی را از طریق تبلیغات پیدا کرده که در زیر اخرین ویدپو های پیج اینستاگرام اون را لیست کردیم.

ویدئو صادق بوقی در شب یلدا برای در مرکز معلولین ذهنی

قسمت دوم بوقی و صور

 

شغل صادق بوقی

صادق بوقی، چهره‌ای که کنار تیم‌های شمالی به عنوان لیدر، بوقچی و تبلیغاتچی حضور داشت. همین فعالیت باعث شده که آقای متجدد به نام “صادق بوقی” لقب بگیرد. بعد از بازنشستگی به عنوان ماهی فروش در شهر رشت مشغول به کار شد.

ایشان در حال حاضر به عنوان راننده تاکسی در زادگاه خود مشغول به کار است و در اوقات بیکاری به همکاران قدیمی خود در بازار ماهی فروشان رشت سری می‌زند  و یکی از علاقه های ایشان نگاه کردن تلویزیون و مسابقات ورزشی و پیش بینی فوتبال و بازی کردن حکم  و تخته نرد با دوستانش است . البته در کنار این سابقه شغلی، از سال 1399 هم در همان بازارهای رشت مشغول آواز خواندن و رقص شد.

انتشار اولین فیلم از رقص صادق بوقی

صادق بوقی

طی این دوران موارد این‌چنینی زیادی اتفاق می‌افتند. اما چه چیزی باعث واکنش همه کاربران به این موضوع شد و آن را به ترند شبکه‌های اجتماعی در داخل و خارج از ایران تبدیل کرد؟ در این مطلب همراه ما باشید تا همه چیز را درباره صادق بوقی بدانید.
مروری بر آنچه بر صادق بوقی گذشت!

این ماجرا از 27 آبان 1402 شروع می‌شود. محمد معماریان، بلاگر معروف اینستاگرام با چند نفر از دوستان خود به شهر رشت سفر می‌کند. وقتی می‌شنود که یکی از لیدرهای قدیمی فوتبال مشغول خواندن آواز، رقص و خوشحال کردن مردم در خیابان‌های این شهر است، او را پیدا می‌کند. سپس از او می‌خواهد یکی از آهنگ‌های خود را بخواند و فیلم آن را در صفحه خود با 2.7 میلیون فالوور منتشر می‌کند.

بازنشر کلیپ در فضای مجازی

از یکم آذر ماه و درست سه روز بعد از انتشار این فیلم در صفحه محمد معماریان، بخش کوچکی از آن در فضای مجازی و حساب‌های مختلف منتشر می‌شود.

برخورد با منتشرکنندگان کلیپ

صادق بوقی

از چهاردهم آذر بود که خبر رسید با اینفلوئنسرهای منتشرکننده این کلیپ برخورد جدی شده است. سردار حسن‌پور در پلیس گیلان خبر داد که پیگیری این موضوع در دستور کار پلیس امنیت عمومی قرار دارد. در پی این پیگیری‌ها، 12 نفر از گردانندگان این صفحات به دادسرا معرفی شدند، این محتوای غیراخلاقی از 9 پیج اینستاگرامی حذف شد و در نهایت 4 واحد صنفی متخلف را پلمب کردند.

بسته شدن پیج اینستاگرام و شایعه بازداشت

در 16 آذر بود که صفحه اینستاگرامی صادق بوقی بسته شد. بعد از بسته شدن صفحات او در اینستاگرام و ایکس، در تاریخ 17 آذر خیلی از کاربران خبری مبنی بر بازداشت آقای بوقی را منتشر کردند و این اقدام را مورد انتقاد قرار داند. همچنین می‌گفتند مغازه‌های موجود در فیلم را پلمب و با صاحبان آن‌ها برخورد کردند.

موج حمایت‌ها

از 18 آذر بود که با انتشار این خبرها، خیلی از مردم کلیپ‌های زیادی با این آهنگ، ضبط و منتشر می‌کردند. حتی این خبرها به آن طرف آب هم رسید و خیلی از رسانه‌ها این رقص و شادی را ابزاری برای مخالفت با خفقان خواندند.
درخواست بازگشت صفحه و تکذیب اخبار:

مرکز اطلاع‌رسانی فرماندهی استان گیلان با بالا گرفتن شایعات و اوج گرفتن حمایت مردم از آقای صادق بوقی در 20 آذر، خبر پلمب کردن مغازه‌ها و بازداشت این فرد را تکذیب کردند. همچنین درخواست بازگشت صفحه اینستاگرامی و باز شدن آن را داشتند. در نهایت در 21 آذر ماه بود که پیج بوقی را برگرداندند.

شبکه‌های اجتماعی صادق بوقی

صادق بوقی
این روزها با وایرال شدن ویدئوهای متعدد، کاربران زیادی اکانت‌های فیک آن شخص را راه‌اندازی و به جای وی فعالیت می‌کنند. بعد از پخش شدن ویدئوی صادق بوقی هم همین اتفاق افتاد. وقتی در تلگرام، یوتیوب و هر شبکه اجتماعی دیگری نام این پیرمرد 70 ساله را جستجو می‌کنید، اکانت‌های مختلفی با همین نام می‌بینید. به همین دلیل در ادامه حساب‌های اصلی صادق بوقی در شبکه‌های اجتماعی را به شما معرفی می‌کنیم.

اینستاگرام صادق بوقی

صادق بوقی با آیدی Sadegh.booghy@ در فضای اینستاگرام فعالیت می‌کند. پیج آقای متجدد تا این لحظه 1.1 میلیون فالوور دارد و تا همین لحظه 23 پست از خود منتشر کرده است. در این پیج اینستاگرامی می‌توانید پست و استوری های متنوعی از خواندن آهنگ و رقص در خیابان‌های رشت را ببینید. تمامی پست های این پیج، بازدید میلیونی دارند و بیش‌ترین بازدید پست ها به 15 میلیون می‌رسد.

البته با پخش کلیپ عاو عاو در فضای مجازی، ریمیکس‌های متنوعی از این شعر در پیج اینستاگرام آقای صادق منتشر شده است. علاوه بر پست‌های خواندن آهنگ و رقص، کاربران اینستاگرامی می‌توانند برای تبلیغات پیج خود با این آقا همکاری کنند. بنابراین استوری‌هایی از تبلیغات فروشندگان مشاغل مختلفی را میان استوری‌های این پیج می‌بینید.

بسته شدن اکانت اینستاگرام صادق بوقی

 اینستاگرام صادق بوقی
از یکم آذر ماه 1402 بود که کلیپ کوتاهی از پیرمردی در حال رقصیدن و خواندن یک شعر گیلکی پخش شد. شعری که با بخش عاو عاو عاو عاو میان مردم معروف شد و برای صادق بوقی دردسر درست کرد. در 16 آذر ماه 1402 بود که صفحه این آقا با 120 هزار فالوور بسته شد.

در واقع رسانه‌های متعددی، عکسی از اکانت این آقا منتشر کرده‌اند که به دلیل تولید محتوای مجرمانه مسدود شده است. این یعنی مقام قضایی، آقای صادق بوقی را احضار کرده و از او خواسته تا تمام محتوای اکانت خود را حذف کند. در آخر فقط تصویری از اطلاعیه مسدودی صفحه خود را در آن قرار دهد.

در نهایت در 20 آذر 1402 بود که با درخواست فرمانده انتظامی، صفحه صادق سپیدرودی یا بوقی باز شد. خیلی از فعالان سایبری مدعی شدند که آن‌ها به باز شدن صفحه اینستاگرامی این آقا کمک کردند. جالب است بدانید که در همین مدت کم موج عظیمی با انتشار کلیپ رقص صادق بوقی، از او حمایت کردند و تعداد فالوورهای آن به بیش از یک میلیون نفر رسید.

یوتیوب صادق

در فضای یوتیوب هیچ اکانتی متعلق به آقای بوقی را پیدا نمی‌کنید. ولی اگر “صادق بوقی” را در این فضا جستجو کنید، ویدئوهای زیادی از این چهره معروف در یوتیوب می‌بینید.

توییتر Sadegh booghy

صادق بوقی در فضای توییتر یا x.com با آیدی sadeghbughi فعالیت می‌کند. این تنها صفحه ایشان در توییتر است که تا الان 1156 فالوور دارد. شما می‌توانید توییت‌های زیادی از رقص و گفتگوهای این آقا با کاربران توییتری ببینید.

حرف‌های تلخ صادق بوقی درباره زندگی‌اش

یکی از ویدئوهایی که در بهترین سایت‌ مختلفی منتشر شده و شما می‌توانید ویدئوی کامل آن را در هایلایت “صادق” پیج خود صادق بوقی ببینید، فیلمی با مضمون حرف‌های تلخ صادق درباره زندگی‌اش است. آقای بنا متجدد با لهجه شیرین گیلکی در این ویدئو می‌گوید:

منِ آقای صادق 70 سال سن دارم. 9 کلاس سواد دارم و 50 سال است که مردم را شاد می‌کنم. با حقوق بازنشستگی حالا هر طور که شده این زندگی را می‌چرخانم. من مغازه ماهی فروشی دارم قربانتون برم.

خیلی از فیلم‌هایی که الان می‌بینید برای سال‌های پیش هستند. من اصلا آن زمان پیج نداشتم. حمایت مردم باعث شد یک سری از مشاغل به من پیشنهاد تبلیغات بدهند تا بتوانم از این راه زندگی خود را بچرخانم.

لیدری فوتبال صادق بوقی

پیش بینی فوتبال صادق بوقی

اگر شما هم اکانت اینستاگرام آقای صادق بوقی را داشته باشید، می‌توانید در یکی از ویدئوهای آن ببینید که چه علاقه‌ای به فوتبال دارد. آقای صادق در این فیلم می‌گوید من در سال 1353 با لیدری تیم سپیدرود رشت متولد شدم و آن زمان فقط 21 سالم بود. همان‌طور که در سوابق شغلی ایشان بررسی کردیم، وی سال های زیادی به عنوان لیدر فوتبال فعالیت کرد.

لیدری رقص صادق بوقی

از آنجایی که آقای بنا متجدد فقط دوست دارند مردم گیلان و کل ایران را شاد نگه دارند، سال‌های زیادی است که در بازار رشت و عابر پیاده با میکروفون و لهجه شیرین گیلکی خود آهنگ می‌خوانند و می‌رقصند. اما با افتتاح حساب اینستاگرامی و وایرال شدن کلیپ عاو عاو دیگر همه مردم این آقا را به عنوان لیدر رقص می‌شناسند.

لیست اهنگ های صادق بوقی

این روزها آهنگ صادق بوقی اوه اوه تا حد زیادی معروف شده و خیلی از افراد با این موزیک، کلیپ و ریمیکس می‌سازند. آیا می‌دانستید که این آقا تا قبل از معروف شدن این کلیپ، آهنگ‌های دیگری هم با لهجه شیرین گیلکی سروده است؟ در ادامه آهنگ اوه اوه و دیگر آهنگ‌های آقای بوقی را معرفی می‌کنیم.

آهنگ اوه اوه اوه صادق بوقی

اگر شما هم تا کنون متن آهنگ‌های محلی را دیده باشید، متوجه نامفهوم بودن برخی از عبارت‌های آن می‌شوید. در آهنگ اوه اوه صادق بوقی هم خیلی از عبارات معنی خاصی ندارند و فقط با هدف تکمیل قافیه در شعر قرار گرفتند.

متن شعر آهنگ ائو ائو ائو چیست؟

اهنگ صادق بوقی
به هوای روخانه آبه میان (به هوای آب رودخانه)
آبه سر غوطه بزه باکه میان (کنار آب در یک باک حلبی غوطه زد)
ائو، ائو، ائو، ائو
یه روزی تنگه غروبه آسمان ( روزی نزدیک غروب آسمان)
بزه مه تی خالا گوشا با تیرکمان (با تیرکمان به لاله گوش تو زدم)
ائو، ائو، ائو، ائو
ای روزم که او یزیده کافر (روزی هم که آن یزید کافر)
بوشویا انزلی میان با خاور (با ماشین خاور به انزلی رفت)
ائو، ائو، ائو، ائو
اگه گیدی رشتی‌یم ( اگر میگن رشتی‌یم)
خیلی هم مشتی‌یم
تاکسی برگشتی‌یم
ائو، ائو، ائو، ائو
هلهله کن (هلهله و شادی کن)
هوی هوی
ولوله کن
هوی هوی
زلزله کن
هوی هوی
مرا ولا کُن (منو ول کن)
آهنگ آمدم باز آمدم اردک بودم غاز آمدم
آمدم آمدم باز آمدم
اردک بودم غاز آمدم
با عشوه و ناز آمدم
از گردن بلورم
آها
عزیز من از تو دورم
آها
قهرمان شدم
خودم می‌دوونم
لالای لای لای لای
لالای لای لای لای
آلبالو گیلاس هسته داره
بادامم درخت پسته داره
خیاطو ببین چه خوش برشه
علی برتی توی پلوت خورشه
آهنگ همه میگن زندگی ماها غمه
همه میگن زندگی ماها غمه
همه میگن حیات چشمه آدمه
من که چشمای خستمو
شب به ضعیفه دوختم
یک دفعه ملتفت شدم
چه آش کشکی پختم
یک دفعه ملتفت شدم
چه آش کشکی پختم
لای لالالای
لالالای
لالا لیلای
لالالای
لای لا لای لالای

حرکات سیروان خسروی به سبک صادق بوقی در کنسرت

سیروان خسروی خواننده معروفی که این روزها ویدئوی رقص او در فضای مجازی منتشر شده است. در حالی که تماشاچیان دست می‌زنند و یکصدا می‌گویند” ائو ائو ائو ائو”، این خواننده درست مانند صادق بوقی می‌رقصد.

رقص سفیر بریتانیا در ایران با آهنگ عاو عاو

با دست به دست شدن ویدئوی صادق بوقی، کلیپ این خواننده معروف به کشورهای خارجی هم رسید. به‌گونه‌ای که ویدئوهای زیادی از رقص شهروندان خارجی در فضای مجازی منتشر شده‌اند. اما به تازگی به مناسبت شب یلدا، سایمون شریکلف به عنوان سفیر بریتانیا در ایران هم با قسمت “ائو ائو ائو ائو” این آهنگ می‌رقصد. البته در انتهای این کلیپ سفیر بریتانیا درخواست پخش آهنگ “آخ تو شب یلدای منی” را هم دارد.

رقابت اکسپلور اینستاگرام در کلیپ های صادقی بوقی و ساسی مانکن

این روزها همه مردم به دنبال گرفتن کلیپی با آهنگ عاو عاو هستند و کسی به تقابلی که در صنعت موسیقی اتفاق افتاد، توجه نمی‌کند. از 15 آذر بود که ویدئوهایی در صفحه ساسان حیدری معروف به ساسی مانکن منتشر می‌شد.

ویدئوهایی که خبر از یک موزیک جدید می‌دانند و موزیکی که خیلی‌ها آن را مبتذل می‌دانستند. اما با انتشار خبر دستگیری صادق بوقی و پخش کلیپ وی، همه توجه‌ها به سمت این آهنگ شاد محلی رفت و کم‌تر کسی به موزیک ساسی مانکن توجه کرد.

این نشان می‌دهد صادق بنا متجدد، ساسان حیدری را به گوشه رینگ انداخت و او را ضربه فنی کرد. همچنین مردم ایران علاقه زیادی به موسیقی‌های شاد محلی دارند.

صادق بوقی در صدا و سیما ( یلدای 1402)

میزان درآمد صادق بوقی

آنچه در مورد صادق بوقی می دانیم این است که او در جوانی بوقچی برخی از تیم های مشهور فوتبال بوده و پس از بازنشستگی مدتی در بازار ماهی فروشان رشت مشغول به فعالیت بوده و همچنین در کنار این کار او مدتی با تاکسی نیز کار می کرده است. اما این روزها با کسب درآمد از تبلیغات اینستاگرامی او ، میزان درآمدش تغییر کرده است. هرچند قوانین مالیاتی کشور به گونه ای است که برای فعالین فضای مجازی در اینستاگرام و دیگر شبکه های اجتماعی که بیشتر از ۵۰۰ هزار دنبال کننده یا فالور داشته باشند ، باید فرم‌های مالیاتی پر کنند .

آنچه مشخص است این طرح به صورت جدی از سال گذشته در کشورمان حال پیگیری و اجراست. اکنون که دنبال کننده های صادق بوقی در صفحه اش از مرز ۵۰۰ هزار نفر گذشته است ؛‌ باید دید که مودیان مالیاتی کشور چه برنامه ی مالیاتی برای پیج او دارند.

هزینه تبلیغات اینستاگرام صادق بوقی

به صورت کلی اگر فکر می کنید هزینه ی تبلیغات در اینستاگرام ناچیز است ، باید به شما بگوییم که سخت در اشتباهید . می توان برای تبلیغات اینستاگرامی ارقامی بین ۲۵ میلیون تا ۶۰۰ میلیون تومان برای استوری و ارقامی بین ۲۵ میلیون تومان تا ۲۵۰ میلیون تومان نیز برای برخی از پست‌هایی که منتشر می‌شود در نظر گرفت. شگرد کار اینفلوئنسر های اینستاگرامی ، معمولاً بدین صورت است که استوری های تبلیغاتی را کمتر از ۲۴ ساعت در صفحه ی خود می گذارند. هرچند اطلاعاتی در دست است که می گوید ، برخی از مشهورترین اینفلوئنسر‌های اینستاگرامی ، هرگز پستی بیشتر از ۲۴ ساعت در صفحه خود قرار نمی‌دهند .

صادق بوقی یکی از افرادی است که در با انجام تبلیغات در صفحه ی اینستاگرام خود پولی دریافت می کند . البته او مشخص کرده که برای تبلیغ در صفحه ی خود قوانین و خط قرمز هایی دارد و این موضوع نشان می دهد که حاضر نیست به هر قیمتی هر تبلیغی را انجام دهد.  هزینه ی تبلیغات در صفحه اینستاگرام صادق بوقی چیزی در حدود ۶ تا ۱۲ میلیون تومان می باشد . اگر افراد بخواهند خود صادق بوقی در کلیپ تبلیغاتی آن ها حاضر باشد ، هزینه ی این کلیپ چیزی در حدود ۴۵ میلیون تومان خواهد بود. البته آنگونه که تحقیقات ما پیرامون هزینه ی تبلیغات پیج های اینستاگرامی ، مشخص کرده است ؛ مبالغی که آقای صادق بوقی دریافت می کند ، خیلی زیاد نیست و به نظر منطقی می آید .

هزینه استوری

بدیهی است که صادق بوقی پس از آن که در حدود یک میلیون فالور در فضای مجازی به دست آورد ، با پیج خود اقدام به انجام کارهای تبلیغاتی کرد .

آنچه مسلم است ، هزینه ی استوری برای تبلیغات در پیج صادق بوقی اگر به صورت فیلم یا عکس سی ثانیه ای باشد ؛ چیزی در حدود شش میلیون تومان هزینه در پی دارد . همچنین اگر یک استوری گویش باشد ، هزینه ی آن هشت میلیون تومان خواهد بود و اگر تبلیغ مد نظر شما شامل یک استوری گویش و استوری بنر مد نظر شما باشد ؛ در حدود دوازده میلیون تومان هزینه خواهد داشت.

هزینه ی پست

اگر بخواهید برای تبلیغات سری به پیچ اینستاگرامی صادق بوقی بزنید ، حتما باید با پیچ کاری خود به او پیام دهید. در همان ابتدا شما متوجه قواعد و مقررات مد نظر وی خواهید شد اما آنچه مسلم است در بین تعرفه‌های ارائه شده ، هیچ خبری از نرخی برای پست اینستاگرامی وجود ندارد. اینطور به نظر می رسد که فعلا ادمین‌ های این پیج برنامه ای برای پست های اینستاگرامی ندارند و فقط تبلیغات را برای استوری های این صفحه انجام می دهند . ممکن است در آینده ای نزدیک برنامه های آن ها تغییر کند و بخواهند از راه پست های اینستاگرامی نیز منبع درآمدی برای خود و صادق بوقی داشته باشند اما در حال حاضر چیزی نگفته اند .

امیر مولوی

نوشته شده توسط

امیر مولوی
من امیر مولوی عاشق و علاقه مند به تولید محتوا و دنیای وب هستیم و از سال 1395 در حوزه تولید محتوای سایت فعالیت میکنم که از سال 1398 به صورت تخصصی در زمینه های شرط بندی، کازینو و پیش بینی فوتبال مشغول فعالیت هستم . با توجه به وجود تغییرات زیاد در موضوعات شرط بندی سعی کردم همیشه اطلاعات به روز و مفید و با ارزشمندی را برای کاربران گردآوری کنم. امیدوارم که این توضیحات به شما کمک کند با بتوانید در در انتخاب خود بهترین تصمیم را بگیرید .

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آنالیزهای روز دکتر بت و ندیدی؟

ورود به کانال